Symfonia Sage

W obecnych czasach firmy są wyposażone w różnego rodzaju nowoczesne narzędzia, dzięki którym są w stanie lepiej i wydajniej działać, a także kontrolować wiele procesów. Jednym z takich narzędzi jest program Sage Symfonia oferujący wiele rozwiązań dla małych i średnich firm.

Jeden z największych graczy na rynku

Symfonia program wykorzystywana jest przez setki tysięcy użytkowników, którzy chwalą sobie przede wszystkim ją za prostotę, wydajność i przejrzystość. Różne moduły Symfonii wspierają w pracy działy księgowości, finansów, działy kadr, działy handlowe i wiele innych. Dzięki funkcjonalności przechowywania danych w chmurze Symfonia oferuje dostęp do wszystkiego z dowolnego miejsca. Programy spod znaku Sage są również wybierane ze względu na interfejs przyjazny użytkownikowi. Korzystanie z oprogramowania nie jest zbyt skomplikowane. Istnieje z resztą możliwość nadawania różnego stopnia uprawnień dla pracowników.

Oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw

Z Symfonii korzystają w dużej mierze małe przedsiębiorstwa i startupy, które mogą w ten sposób zautomatyzować procesy zarządzania finansami, sprawy kadrowo-płacowe oraz sprzedaż. Właściciele mikrofirm mogą skorzystać chociażby z programu Finanse i Księgowość, Mała Księgowość, Sage e-Audytor służący do sprawdzania pliku JPK czy na przykład Kadry i Płace One Payroll.

Średnie przedsiębiorstwa liczą na zwiększenie bezpieczeństwa, przyspieszenie procesów oraz wygodę. To wszystko zapewniają im takie moduły oprogramowania Symfonia jak Środki Trwałe, Finanse i Księgowość czy Sage Symfonia ERP będąca kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania przedsiębiorstwem. Symfonia ERP umożliwia integrację różnych dziedzin działalności firmy, a także dostosowanie i ustawienie niestandardowych rozwiązań dla konkretnej firmy.

Bez względu na branżę

Produkty Sage Symfonia sprawdzą się w wielu firmach bez względu na branżę, w której działają. Doskonale sprawdzają się w handlu, produkcji, usługach, serwisach, a także w edukacji czy organizacjach non-profit. Oprogramowanie instalowane jest bezpośrednio w firmie przez jednego z autoryzowanych partnerów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem całej operacji, a także są bezpośrednim kontaktem w sytuacji, gdy w programie nastąpi usterka lub klient zażyczy sobie wprowadzenia niestandardowych rozwiązań.

scroll to top