Zaprojektuj swój kalendarz – książkowy i z własnym nadrukiem

Na co dzień używa się wiele odniesień do upływającego czasu – goni mnie czas, nie tracić czasu, marnować czas, czas to pieniądz i wiele innych. Pragniemy o wszystkim pamiętać, by nie zawieźć kogoś w pracy, w domu. Właśnie po to powstał kalendarz, z myślą o osobach aktywnych, chcących mieć ważne informacje przy sobie. Firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują usługę zaprojektowania swojego kalendarza książkowego oraz kalendarza z własnym nadrukiem.

Zaprojektuj swój kalendarz książkowy

To właśnie kalendarz książkowy pozwala zawsze mieć wszystkie ważne informacje przy sobie. Wystarczy go otworzyć, by przypomnieć sobie o ważnym spotkaniu, zrobić notatkę. Zaprojektowanie swojego kalendarza książkowego to fajna zabawa. Na początku wybiera się format, wielkość kalendarza od małych A7 do większych A4. Następnie pytania dotyczą materiałów, z których ma być kalendarz wykonany. Dostępne są zazwyczaj: skóry, ekoskóry, aluminium, tkaniny, odpowiedni papier.

Oczywiście wybrać można kolor. Kalendarze w różny sposób można zamykać, są tylko przeszywane nitką lub poprzez gumkę czy magnes. Najważniejszy jest swój własny, indywidualny pomysł na nadruk na pierwszej stronie. Od razu pozwoli to odróżnić Twój kalendarz od innych. Oprócz zewnętrznego wyglądu, warto zastanowić się nad układem stron w środku kalendarza. Warto zrealizować pomysł na kalendarz, zaprojektuj swój kalendarz książkowy i bądź z siebie dumny. Z całą pewnością taki kalendarz nie będzie leżał w szafie zapomniany.

Zaprojektuj kalendarz z własnym nadrukiem

Kalendarze z własnym nadrukiem cenione są zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Dla firmy to praktyczność połączona z reklamą, nadruk nazwy, logo firmy, zakres usług i wskazanie kanałów do kontaktu. Dla osoby prywatnej to połączenie praktyczności ze zdjęciami rodzinnymi, swoimi zwierzakami lub innymi ważnymi wydarzeniami, rzeczami. Wyróżniamy tutaj kalendarze z własnym nadrukiem biurowe i ścienne. Ścienne w formacie jednodzielnym, trójdzielnym lub plakatowym o różnych rozmiarów. Biurowe pomogą w czasie pracy przypomnieć ważne informacje. Kalendarz z własnym nadrukiem będzie cały rok przykuwał wzrok.

Dlaczego warto zaprojektować kalendarz?

Właściwie trudno dostrzec negatywne strony zaprojektowania swojego kalendarza. Silniej przywiązujemy się do rzeczy stworzonych przez nas samych. Z pewnością taki kalendarz przykuje uwagę innych osób. Kalendarz z własnym nadrukiem jest też ciekawym pomysłem na prezent.

scroll to top