Licencja programu Solidworks

Od 1995 roku internauci zainstalowali już około 3 milionów licencji programu Solidworks. Jest to idealny program do projektowania, który posiada rozbudowane możliwości doceniane nawet przez zaawansowanych inżynierów.

Zakup programu Solidworks

Początkujące osoby mogą mieć małe problemy z obsługą programu, ale w internecie można znaleźć dokładną instrukcję obsługi. Główną zaletą jest przede wszystkim wydajność programu, ponieważ widoki mogą być wygenerowane nawet z kilkunastu tysięcy elementów. Warto skorzystać z możliwości programu Solidworks cena nie jest wysoka, a do tego jest możliwość wykupienia różnych pakietów. Według specjalistów jest to obednie najbardziej wydajny program CAD 3D na świecie. Dostępna jest licencja wieczysta sieciowa oraz wieczysta stanowiskowa. Posiadanie oryginalnej wersji programu Solidworks pozwala znacznie szybciej wykonać projekt, który będzie cechował się także lepszą jakością. Warto zwrócić uwagę na fakt, że system jest skalowalny, dzięki czemu można zainstalować nowsze moduły, jeśli w przyszłości takie się pojawia. Znacząco zwiększa to komfort obsługi i sprawia, że program jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Nie da się opisać wszystkich zalet programu Solidworks licencja pozwala korzystać z programu w jego pełnej wersji, dlatego wiele osób wybiera tę opcję.

Wykupienie licencji

Warto też wyróżnić społeczność Solidworks, czyli miejsce, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat działania programu. Warto regularnie doskonalić swoje umiejętności projektowania i zakupić program Solidworks cena jest dostosowana do możliwości użytkowników, dlatego oprogramowanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Warto dodać, że kontakt z biurem obsługi Solidworks jest bardzo łatwy i konsultanci szybko odpowiadają na zadane pytania. Najbardziej popularna jest licencja czasowa stanowiskowa, dzięki której użytkownik może przez trzy miesiące korzystać z programu. Jest to wystarczający czas, żeby dobrze poznać produkt i zdecydować, czy chce się z tego korzystać dłużej. Drugi rodzaj licencji to wieczysta stanowiskowa, do której nie jest potrzebna aktywacja, ani dezaktywacja. Należy mieć na uwadze, że Solidworks licencja jest aktywna na każdym urządzeniu, dlatego można z tego korzystać praktycznie wszędzie.

scroll to top