Przesyłki do USA – szybko, bezpiecznie i tanio

Wiele firm z Polski, którzy chcą sprzedawać swój towar klientom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, jak i osoby indywidualne posiadające w USA rodziny i przyjaciół często zastanawiają się jak szybko, bezpiecznie i niedużym kosztem wysłać do nich paczki. Jak się okazuje teraz jest to możliwe dzięki sprawnie działający, firmom kurierskim, które rozszerzyły swoje oferty o ten kraj. Paczka dociera ekspresowo do adresata i to w nienagannym stanie.

Przesyłki do USA – szybko, bezpiecznie i tanio

Przesyłki do usa w ostatnim czasie stały się coraz bardziej popularne wśród firm posiadającym tam klientów lub osób indywidualnych, mających zagranicą rodziny czy znajomych. Chcąc wysłać określony towar, prezent czy nawet drobne rzeczy z Polski, warto skorzystać z profesjonalnego, dobrego przewoźnika, który zagwarantuje, iż konkretna przesyłka do USA dotrze w ekspresowym tempie i w nienagannym stanie. Dodatkowo, dzięki atrakcyjnej cenie można z takiej opcji korzystać jeszcze częściej niż miało to miejsce do tej pory.

Paczka do USA – jak to działa?

Paczka do USA może być nadana bezpośrednio z domu lub z firmy klienta. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy kurierskiej, by w specjalnym formularzu wpisać wszystkie dane przesyłki (jej rozmiar, wagę, zawartość) oraz wskazać dane nadawcy i odbiorcy. Następnie, kurier przyjeżdża pod drzwi klienta, by odebrać paczkę w określonym dniu i w uzgodnionej godzinie. Klient wybiera dogodną formę płatności za paczkę – może to zrobić bowiem bezpośrednio przy jej nadawaniu w systemie internetowym lub w momencie je odbioru przez kuriera.

Przesyłka do USA – kto najczęściej z niej korzysta?

Co ciekawe, coraz więcej firm w Polsce zainteresowanych jest taką usługą. Sklepy odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze czy przemysłowe mają wielu zwolenników na swoje towary również wśród klientów pochodzących z USA. Dzięki temu, że tak wiele osób robi zakupy przez internet i że jest możliwość dostawy nawet do USA, klienci chętnie korzystają z takiej opcji. Poza tym, dużo osób z Polski ma rodziny i przyjaciół w Stanach Zjednoczonych, którym również od czasu do czasu chce wysłać paczkę z najróżniejszymi towarami z ich rodzimego kraju – ekspresowa paczka kurierska jest wówczas najlepszym rozwiązaniem.

scroll to top