Computer Controls – dystrybucja oprogramowania

W Polsce firma Computer Controls zaczęła działalność w 2013 r. Dystrybucja oprogramowania to jej specjalizacja. Firma obejmuje zasięgiem działania wiele krajów w Europie.

Computer Controls – dystrybucja oprogramowania

Computer Controls koncentruje swoje działania na dystrybucji oprogramowania dla wielu elektroników, a także skupia się na dystrybucji komponentów elektronicznych czy wyświetlaczy. Skupia się też na wielu szkoleniach i konsultacjach z tym związanych, a także na sprzedaży systemu embedded czy aparatur pomiarowych i testowych. Computer controls posiada ofertę wiodących producentów z branż elektronicznych na całym globie, takich jak: Altium, Maxim, Sillicon Laboratories, EXFO, JTAG, Arm/Keil, Raltron, Silergy i kilku innych.

Oferta Computer Controls

Klienci składają się z renomowanych firm z mechatroniki, medycyny, telekomunikacji czy ogólnie z zakresu firm elektronicznych. Computer Controls to jedyny autoryzowany dystrybutor oprogramowania Altium Designer w kraju. Świadczy również wsparcie techniczne, a także wiele szkoleń i konsultacji dla jego klientów. Jeśli chodzi o oprogramowanie to firma oferuje Altium Designer, czyli flagowany produkt tej firmy. Jest on świetnym środowiskiem do projektowań PCB, gdzie łączy się w jednej aplikacji wszystkie wymagane w tym procesie narzędzia. Posiada m.in. Edycje schematu i PCB, które oferuje unikalny tryb pracy w 3D. Warto nadmienić również zaawansowany router interaktywny. Oprogramowanie wspiera również tworzenie dokumentacji produkcyjnych.

Altium Desginer został zintegrowany wraz z platformą Altium 365, która wspiera pracę zdalną czy współdzielenie różnych danych. W wersjach zaawansowanych Altium 365 Pro dostępne jest specjalistyczne zarządzanie różnych komponentów, a także szczegółową dokumentację projektową. Umożliwia np. sprawdzanie zmian, zarządzanie wersjami czy wgląd na kontrolę danych przekazywanych do różnych produkcji.

Computer Controls umożliwia także duży dostęp do darmowych próbek, do narzędzi startowych, a także udostępnia szerokie wsparcie techniczne dla użytkowników podczas wdrażania nowej technologii oraz do stabilnych układów w realizowanych przez klientów projektach.

scroll to top