Jakie oświetlenie awaryjne jest najlepsze?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bardzo trudnym zadaniem jest wybranie najlepszego oświetlenia awaryjnego. Poszczególne rozwiązania dostępne na rynku mają inne zalety. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie znaleźć idealny produkt, który będzie dostosowany do jego potrzeb. Na jakie oświetlenie warto postawić?

DYN – DYNAMICZNY

Należy mieć świadomość, że system DYN w najprostszym możliwym ujęciu jest elementem systemu CENTRALTEST oraz cechuje się zastosowaniem opraw dynamicznego oświetlenia ewakuacyjnego typu SPARK DYN.

Nie można zapomnieć, że omawiane Oświetlenie awaryjne zostało zaprojektowane z myślą o bardzo bezpiecznej ewakuacji osób, które znajdują się w obiektach o bardzo rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej.

CT – CENTRALTEST

Warto wiedzieć, że w tym systemie praca awaryjna opraw będzie załączana samoczynnie. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że poszczególne urządzenia w tym rozwiązaniu są zasilanie z sieci 230V AC.

Godny uwagi jest fakt, że elementy tego systemu są połączone przewodem komunikacyjnym. Z kolei każde urządzenie będzie posiadało własny adres.

Na jakie oświetlenie awaryjne można jeszcze postawić?

Należy mieć świadomość, że autotest w oprawach oświetlenia awaryjnego będzie pozwalał na utrzymanie pełnej sprawności technicznej przez regularną kontrolę funkcjonalną.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że terminy kolejnych testów będą wyzwalane przez wewnętrzny zegar. Rozwiązanie spełnia wszystkie istotne normy związane z jakością.

scroll to top